Projekty

18. dubna 2013 v 22:38 | Anne Eyre
Jak už určitě spousta z vás uhodla, v téhle rubrice budou postupně přibývat projekty, kterých se účastním. Asi jich moc nebude, ale není kam je kopnout, tak jim založím vlastní rubriku. Co jiného se taky dá dělat?


Knižní zpověď

O co že jde? Inu, Fanta Light sestavuje otázky na různá témata ohledně knih a literatury všeobecně. Autorská tvorba, první knihy, povinná četba. Stačí otázky zodpovědět, článek zveřejnit na blogu a jí poslat odkaz. Jde o první projekt, který mě nějakým způsobem zaujal, i když mé články budou, jako u každého dalšího projektu, přibývat jen pomalu.

30 day song challenge

Na tohle jsem poprvé narazila na Facebooku, ale později i u různých českých blogerů a nakonec jsem tedy dohledala anglickou verzi. Příspěvky rozhodně nechystám na každý den, ale pokusím se je zveřejňovat co nejčastěji. Také jsem odhodlaná nevynechat ani jedinou část. Zadání v každé z těchto verzí jsou odlišná a já plánuji pracovat s oběma.

Knižní výzvy 2014

Tři výzvy: Jmenuji se, Měsíční písmenkobraní a Duhové čtení. Každá z nich má svůj vlastní článek, každá z nich má svůj vlastní cíl a knihy by se neměly opakovat. Za rok 2014 to bude celkem 27 knih.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.