Úspěchy

12. dubna 2013 v 15:16 | Anne Eyre
Možná si někdo všiml, že tam, kde v horním menu bývala Galerie, jsou nyní Úspěchy. Za tuhle drobnou úpravu tisíckrát děkuji autorce layoutu, a hned se vrhnu na popis všech těch úžasných úspěchů. Jinak si tohohle článku nevšímejte, hodím ho právě tam nahoru jako odkaz a rychle ho zazdím několika dalšími (možná).


Rok 2011
V září jsem byla přijata do Klubu Snílků, kde se zuby nehty držím, nechce se mi totiž pryč.
V listopadu jsem převzala cenu pro spoluvítězku 3. kategorie soutěže Pardubické střípky. První a asi poslední dílko publikované pod mým jménem.
Rok 2012
Stále se držím v Klubu Snílků, několik měsíců se snažím (marně) spravovat jejich opuštěné fórum. Po nějaké době se vzdávám. Takže spíše neúspěch.
Uzavření základního studia (z toho 4 roky na osmiletém gymnáziu), přechod na jinou školu.
Pauza se psaním.
Rok 2012 tedy úspěchy téměř neobsahuje.
Rok 2013
Stále Klub Snílků.
Znovu se rozepisuji, bohužel převážně bez zpětné vazby v podobě komentářů nebo hodnocení hvězdičkami. Nepotřebuji ji, ale potěší.
V květnu zamítnuta má přihláška do Literárního klubu. Nemůžu se rozhodnout, je-li to úspěch, či neúspěch. Jednou z příčin mé nerozhodnosti je asi dost slabé zdůvodnění tohoto rozhodnutí.
V srpnu jsem úspěšně prošla Repetitiem, které mě děsilo zhruba od začátku června, kdy jsem se do něj sama přihlásila. Rubrika předána do mých rukou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.