Kapitolové

Lovec: Kapitola 2

6. července 2013 v 15:04 | Anne Eyre
"Viděli ho. Viděli Corvina." Druhý den už ta slova šeptali všichni. Ovládal nás strach. Drake Corvin měl být přece mrtvý, škod už napáchal dost. Měl, jenže nebyl... Těm lidem se dalo věřit. A nikdo se nedokázal uklidnit tolikrát opakovanými slovy. Neví o nás, nemá důvod jít po naší skupině. Nebude se mstít. Ale je to pravda? Jestli ho viděli, je možné, že on viděl je. A zabíjení bude pokračovat. Proč jim vadíme? Mají z nás snad strach? Jsme lidé jako oni... Jen trochu jiní.

Lovec: Kapitola 1

12. května 2013 v 17:13 | Anne Eyre
Kráčela jsem zvolna. Stíny se prodlužovaly a já musela spěchat, jestli jsem se chtěla vrátit domů včas. V tuhle hodinu nebývá bezpečno, i když právě ten stín mě skrývá. Jenže stejně dobře může skrývat i někoho jiného. Někoho, kdo budí hrůzu. Pro nevýraznou špičku na uchu a klidný život nás vždycky lovili jako zvěř. Ale poslední dobou to sílilo. Přesto většina z nás dokázala žít dál.

Lovec: Prolog

14. ledna 2013 v 9:34 | Anne Eyre
Tohle je první kapitolová povídka, kterou jsem začala po dlouhé době psát. Přesněji řečeno jde tedy jen o dosti krátký prolog. Mám zhruba promyšlený děj (měla jsem) a pravděpodobně ani ty "rasy" nejsou takové, jakými se zdají být. Ale uvidím, kdy se donutím psát dál...
 
 

Reklama